Dit onderwerp heeft 13 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
De laatste reactie is geplaatst op 27-07-2008 15:32.
motor op water
- Geplaatst op woensdag 02 juli 2008 13:29allemaal leuk, die organisaties zoals asn, achmea en nog een paar anderen die zich de laatste tijd als vernieuwend en revolutionair presenteren, maar wie een beetje verder kijkt dan wat de reguliere media je voorschotelen, weet dat baanbrekende ideeën en uitvindingen allang bekend zijn. er wordt alleen niets mee gedaan, omdat de heersende machten dat niet willen. en nee, dat is geen complottheorie, de bewijzen liggen er gewoon voor iedereen om te checken. neem de motor die op water loopt, uitgevonden door stan meyer, later vermoord (zoals zovelen). vrije energie dus, voor iedereen beschikbaar.
hier zijn uitvinding in actie: http://youtube.com/watch?v=YIgOn1kRw5s . op youtube staan ook nog andere filmpjes: http://youtube.com/result...n+meyer&search_type=&aq=f
hier staan zijn patenten: http://merlib.org/node/3394
hier vertelt meester-onderzoeker peter lindemann dat deze uitvinding inderdaad klopt en werkt: http://www.youtube.com/watch?v=2HjIyxEvAYM
hier lees je welke uitvindingen voor vrije energie er nog meer gedaan zijn, en ook waaróm deze uitvindingen nooit in productie genomen zullen worden: http://www.free-energy.ws/lindemann-1.html
kortom, leuk en aardig hoor, zo'n initiatief van de asn dat 'de wereld van morgen' er beter op zal maken. maar verder dan "smaller wc-papier" zoals ik op de index lees, zal zoiets nooit komen. als de asn écht lef heeft, gaan ze met vrije energie aan de slag. dat zal de wereld voor altijd schoner, beter en vrijer maken. schrijf een beloning uit voor de eerste nederlander die zijn auto op basis van de uitvinding van stan meyer of andere uitvindingen, op water kan laten lopen. de gebruiksaanwijzing ligt er, nu nog een grote organisatie met lef. want één uitvinder kan gestopt worden, maar honderden tegelijk niet...
doe het, toon lef!
lampje.
Reacties
- Geplaatst op vrijdag 04 juli 2008 20:44Dag 'Lampje',
Heel goed dat je deze informatie op dit platform met ons deelt. Ken je het boek Nulpunt-Revolutie van Benjamin Adamah? Dat zal je in dit verband zeker aanspreken.
Ik ben het met je eens dat het mooi zou zijn als de ASN Bank zich ook verdiept in het fenomeen vrije energie. Het is voor veel mensen nog onbekend terrein, maar een genie als Tesla wist in 1898 al dat vrije energie alle fossiele brandstoffen kon vervangen, vanuit één onuitputtelijke krachtbron, volledig milieuvriendelijk en overal ter wereld kosteloos aan te boren.
Komende week zal de ASN Bank een reactie geven op jouw vraag.
groet TessaTessa - Geplaatst op zaterdag 05 juli 2008 22:04Lampje, je boort iets aan waar het feitelijk om gaat. Dit soort voorbeelden voeden mijn idee om niet te geloven in de de goedheid van de mens in het algemeen. Vele problemen zijn praktisch oplosbaar en toch gebeurt het niet. De enkele goede is een druppel op de gloeiende plaat, die alleen maar heter wordt. Als de mens had begrepen waar het in het bestaan werkelijk om gaat, dan hadden we al geleefd in een super beschaving. De werkelijkheid is erger dan de Echternachse processie.
- Geplaatst op zondag 06 juli 2008 15:29Ja, wat Lampje en Tessa (hoe weet je/ze trouwens dat de ASNbank volgende week gaat antw'den?) aangeven, raakt de kern van de zaak. Alleen is dat een andere kern v/d zaak die nick-Kokopelli aansnijdt.
Er is behoefte aan een daadkrachtige organisatie die met het ene been in de gevestigde structuren staat, maar het het andere been 'ergens anders' in.
Die wereld van 'ergens anders' wordt tegenwoordig ontsloten vooral door internet. Waar die wereld uit bestaat, en wie/wat van de main stream-ontwikkelingen dat weer afdekt, daar gaan de wildste theorieen over.
De ASNbank maakt - hoewel (ooit) aan de progressieve flank - deel uit van de gevestigde orde. Zij zullen in deze fase van 's werelds maatschappelijke ontwikkelingen zich niet snel 1op1 inlaten met thema's die die andere wereld betreffen.
Anders gezegd: als de ASNbank gaat zitten op thema's die indruisen tegen de Wetten van de Natuur (Wet van behoud van Energie bijv.) dan marginaliseren zij zich teveel. Dan verwijderen zij zich (nog meer) van de main stream-markt.
Ik herhaal mijn oproep: er is behoefte aan een rebels kindje / spin off-product van deze bank. Meerdere zelfs. Opdat de "beste" - survival of the best fitting - bestaat als o.a. mijn lijf (1966) six feet under ligt.
En wat Kokopelli betreft: jongen of meid, de wereld is zo negatief als dat je 'm ziet. Of, en hoe sterk andere machten ook zouden zijn, niks & niemand ontkomt aan evolutie; veranderingen in de loop van de tijd. Door 'major' omstandigheden, de 'best fitting' bepaalt. Hoe slecht het ook is; we zijn er nog altijd de baas over. Over hoe het binnenkomt. Dit geldt dus ook vice versa - denken & werken naar 'goed'. Hulp van buiten zullen we niet krijgen [maar] we hebben het in eigen hand.
Amen - zou ik weer es bijna willen zeggen.
RR
* Theorie: God/aliens zullen nooit ingrijpen. reactie nr.7, Tessa's siteRichard Reekers wijzigde dit bericht op 06-07-2008 16:47 met 24%: k*tlink - Geplaatst op zondag 06 juli 2008 21:48Hoi Tessa, de laatste jaren lees ik ook regelmatig stukken over vrije energie/nulpunt energie. Een motor die werk door gebruik van water (waterstof) is anders dan die zgn. nulpuntenergie of vrije energie. Motoren die draaien op waterstof zijn wetenschappelijk aangetoond en nulpunt/vrije energie is tot op heden onbewezen. Al in 2004 zou een Duitse firma vrije energiemotoren gaan produceren voor heel Europa en er daarna niets meer van vernomen. Evenals van het Ierse Steorm dat ook het patent beweerde te hebben op vrije energie. Bij een presentatie in Londen gingen ze gigantisch de mist in. Het blijkt tot op heden alleen te bestaan in laboratoria. Op filmpjes werkt het wel, maar daarbuiten werkt het niet. Tja en zo gaat dat al eeuwen........
- Geplaatst op maandag 07 juli 2008 09:53Alle nieuwe ontwikkelingen voor duurzame energie juicht de ASN Bank toe. In de dagelijkse praktijk kiezen wij voor bestaande vormen van duurzame energie die hun nut al hebben bewezen, denk aan zonne- en windenergie of energie uit biomassa. Kortom: oplossingen die binnen handbereik liggen, kosteneffectief zijn en voldoende volume kunnen realiseren . Ook de risico's spelen daarin mee, daarom kiest de ASN Bank er bijvoorbeeld voor niet te investeren in kernenergie. Heel belangrijk is daarbij ook een focus op besparing. Het probleem voorkomen is immers beter dan oplossen.
- Geplaatst op dinsdag 08 juli 2008 15:12Hallo user 'ASN Bank' ,
Eén reactie: joh!
Wat uitgebreider: dit kan toch beter? Dit is jullie taal van midden jaren negentig! Helemaal goed natuurlijk, maar thans l*lt alles & iedereen zo. Waar zit hier jullie 'onderscheidend vermogen'? Jullie: 'toegevoegde waarde', USP's en meer hippe zakenpraat?
Tip: start een nieuw onderwerp hiero en laat 'ons' nieuwe deelpositioneringen bedenken voor de ASN Bank wat betreft Energie. Ik ken ieg wel iemand die helemaal los gaat *kuch*
Ciao,
Richard - Geplaatst op dinsdag 08 juli 2008 21:11Richard, ik heb die reactie van de ASN Bank niet geschreven. Maar het had zomaar gekund. Misschien is de kracht van de bank wel dat zij al sinds jaar en dag een consistent duurzaam beleid voert. Dat anderen de ASN Bank na l*llen wil nog niet zeggen dat die anderen het ook menen. Dat hebben mensen best door hoor. Door internet en programma's als Zembla is ook de financiële wereld een stuk transparanter geworden. Een andere bank kan dan wel zeggen dat ze (ook) maatschappelijk bewust bankieren, maar als blijkt dat ze in clusterbommen of milieuverwoestende mijnbouw beleggen, dan is het met hun geloofwaardigheid gauw gedaan. Wat dat betreft kan ik je nog wijzen op een recent internationaal onderzoek, waaruit blijkt dat de grootbanken qua duurzaamheid slechts in de schaduw kunnen staan van de ASN Bank: onderzoek. Onderscheidend vermogen genoeg dus. De ASN Bank is de afgelopen 5 jaar niet voor niets verdubbeld in klanten en inleg. Daarvoor hoeft de bank echt niet te investeren in deelpositioneringen als kweekvlees, ruimtevaartprogramma's of motoren die (niet) lopen op water. Gewoon met beide benen op de grond blijven en het geld dat je toevertrouwd hebt gekregen uit principe duurzaam investeren in concrete projecten die werken. Misschien is daar wel echte durf voor nodig...!
- Geplaatst op donderdag 10 juli 2008 10:21Ha Henk (et all),
Leuk zo'n 1-2tje
Onbedoeld - uiteraard - maar zeker verhelderend! Ik kende dat Vlaamse rapport niet. Wie (van jullie prospects) wel? Dit is meteen de strekking van dit weer es lange verhaal.
Ik wil weer eens niet zeuren... Nee, laat ik beginnen door op te merken dat een consistente en principiële beleidsvoering door de jaren heen "goed" is. Daar zijn jullie en Triodos in te prijzen.
Daarin schuilen echter twee in elkaar grijpende gevaren: a) principes zijn altijd gerelateerd aan de tijdgeest die op zijn beurt altijd evolueert/verandert en b) over principes moet je meer nadenken dan over de dagelijkse dingen.
De tijdgeest is meer in jullie/onze richting veranderd de afgelopen laten we zeggen twintig jaar. (Zelf beschouw ik de 2de helft van 2001 tot nu eigenlijk ook als een behoorlijke dip.) Da's al winst en da's goed; dat blijkt ook aan de gelijksoortige taal die jullie main stream-collegabanken uiten. Zij hebben zich aangepast en jullie hoeven dat nog niet, want de wereld is nog (lang) niet à la ASN & Triodos.
Blijkens dit rapport en blijkens jouw post en blijkens mijn eigen gevoel zoals je al weet, zit er een verschil tussen hen & jullie; tussen woord & daad.
In de klassieke zin kan je twee dingen doen: op dezelfde constistente weg door blijven gaan of doorevolueren. Over dat laatste: niet inhoudelijk - want dat hoeft dus niet - maar je taal, je marketing. Ga je op dezelfde manier door, dan bereik je op een gegeven moment een klantenplafond; er zijn eenvoudigweg geen nieuwe mensen meer over die meer/dieper (willen) kijken, vergelijken en kiezen dan de maatschappelijke norm. Je zegt dat jullie klantenbestand en werkvermogen is verdubbeld de afgelopen 5 jaar. Zonder jullie cijfers te kennen weet ik wel zeker dat de grootste stijging na Al Gore's docufilm was, dus de afgelopen twee jaar. Klimaatverandering - en in die slipstream, als een echo, voedselvoorziening, olie-economie etc - is nu een nieuwe norm waar vanuit de meerderheid van bedrijven, overheden en consumenten denken en ook steeds meer doen.
Als jullie je marketing niet aanpassen - of: als je niet de integriteitsaanval opent op de zware jongens - én de urgentie om maatschappelijk/milieu bewuster te opereren blijft zoals die nu is, dan hoeft de ASN geen sterke stijging meer te verwachten van klanten en werkvermogen. De mensen vinden het wel best zo.
We zitten toch bij een bank die vet heeft geïnvesteerd in dat windmolenpark op zee? Wat zeur je nou? Met m'n spaarlampies erbij, doe'k genoeg!
Er is echter een derde weg: die van "awe" zoals dat in het Engels zo fijn heet. Verwondering. Iets aanbieden dat zó bijzonder is, zo buiten dat wat we allemaal voor vanzelfsprekend houden, dat mensen wel moeten nadenken. Wíllen zelfs.
En die onderwerpen zijn er! Móéten er zijn, kijk maar naar het verleden; altijd was de wereld/werkelijkheid groter, dieper & breder dan ze op elk moment in de (pre)historie dachten. Waarom zou dat nu anders zijn?
Komt nog bij... We beleven momenteel een kredietcrisis die extra hard moet/gaat aankomen bij Triodos en jullie. De financiele wereld is wereldomspannend aan elkaar verbonden, direct of indirect. ASN en Triodos kunnen niet "ff overstappen" naar een beter presterend fonds of derivaat of whatever, want jullie hebben naam & daden waar te maken. Grootinvesteerders kunnen 'voor kun klanten' veel gemakkelijker naar zekerheid stappen: wapenhandel, (edel)metalen, (fossiele) brandstoffen en (bestaand) onroerend goed.
Niets doen zal voor jullie achtergang betekenen. Of je opent de aanval met marketingmiddelen om de 'rightful yours' - de groene klanten - terug te claimen van de zware jongens (wat je met deze site een beetje doet) of je "celdeelt" je proces zodat de ASN-kloon de wereld van awe kan betreden en daarin zelfstandig verder ontwikkelt.
Welbeschouwd doe je dit laatste ook al een beetje met deze site. Stel dat die Magic Tree inderdaad het Ei van Columbus blijkt - wat ik denk, hoop & vermoed - dan hebben (o.a.;) jullie dat in een vroeg stadium al gesignaleerd zo zal in de toekomst blijken.
Kortom, zóver zitten jij en ik niet van elkaar vandaan. Alleen zouden jullie dat wel wat meer analoog aan deze gil-blehr-tijdgeest mogen vertellen. Omdat ik het waard ben, jij toch ook...
Richard - Geplaatst op vrijdag 11 juli 2008 10:31Beste Lampje, de motor van Stanley Meyer, die op water loopt, maakt geen gebruik van vrije energie; als dat al bestaat. Meyer heeft in feite een relatief simpele oplossing gevonden om waterstof te maken. Er zijn inmiddels al veel cellen gebouwd op hetzelfde principe. De zgn. Joe Cell is van dezelfde orde. Neemt niet weg dat ik het volledig met je eens ben dat we in deze, maar ook andere methodes eens diepgaand investeren. Eén mogelijkheid is, om mensen (Willie Wortels) aan te zetten deze "waterstofcellen" zelf te gaan maken. Laten mensen, vooral de techneuten, zich op zijn minst hierin gaan verdiepen. Ik denk ook, en daarin zou de ASN Bank misschien een rol kunnen spelen als dat politiek mogelijk is, dat het mysterie rond Johannes Wardenier eens grondig wordt uitgezocht. De RVU heeft enkele jaren geleden een radiodocumentaire gemaakt, maar daar blijft het dan bij. Zelfs politieke partijen hierover benaderen werkt niet. Misschien als dat grootschalig wordt aangepakt, zodat ze er niet meer onderuit kunnen. Het is te gek voor woorden dat Den Haag en Philips met dit mysterie kunnen wegkomen. Nota bene een zeer hoog rendement motor van eigen bodem. (Ik noem het bewust hoog rendement motor, omdat ik niet geloof in vrije energie. Het is nooit aangetoond en er is spiritueel ook nog wel wat op af te dingen).
Dus laten we ons hier mobiliseren om dit soort kritische vragen over andere energievormen bij politieke partijen neer te leggen. Wie weet is het een olievlek (liever watervlek op olie dan). - Geplaatst op vrijdag 11 juli 2008 21:26Beste mensen, ik word zowaar enthousiast. Google eens op "hydrogen booster clean egas fuel". Het is in de VS allemaal al zo te koop en voor de handigen onder ons ook zelf te maken. Leuk experiment lijkt mij. Deze systemen zijn vooral gebaseerd op toevoeging van waterstof in het inlaatsysteem van je motor. Al deze systemen van motoren op water lijken zo te werken. In de VS zijn ze al best ver met grotere zodat je auto alleen op waterstof kan draaien. En daar moeten we naar toe. Ik vind helaas nog niets in Nederland. Moet toch te importeren zijn van Waterpoweredcar.com. Heb ik geen verstand van, maar misschien wel mensen bij de ASN Bank.Kokopelli wijzigde dit bericht op 11-07-2008 21:33 met 13%
- Geplaatst op zaterdag 12 juli 2008 16:13Beste allemaal,
Op internet wemelt het van de info en filmpjes over 'water als brandstof'. Wereldwijd wordt er al jaren volop mee geëxperimenteerd. Dan gaat het meestal niet om 'broodje aap motoren' waar je puur water in de tank gooit, maar om waterstofmotoren, inspuiten van water voor brandstofbesparing of het winnen van energie uit zout en zoet water met behulp van membranen. Nuon en Essent maken daar momenteel zelfs reclame mee. Mooie ontwikkelingen allemaal, die als ze in de exploitatiefase zijn op zich mogelijkheden bieden om in te investeren. En daar zit 'm dus de kneep.
Zolang er alleen nog maar sprake is van experimenteren kan de ASN Bank daar moeilijk het geld van haar spaarklanten in steken. Die willen immers ook graag elk jaar een leuke rente ontvangen. Geloof me, er zijn erg weinig mensen die hun geld tegen een enorm risico willen investeren in SF-wetenschap. Natuurlijk kunnen technologie en wetenschap wel helpen bij het oplossen van bijvoorbeeld klimaat en voedselproblemen. En waar mogelijk en ethisch verantwoord investeert de bank daar ook in. Althans, in de praktische uitvoering van uitontwikkelde ideeën. Via het ASN Milieu & Waterfonds bijvoorbeeld.
Ander, wat gedurfder voorbeeld: de bank investeerde al begin jaren '90 in de doorontwikkeling van de Stirling motor. Ook al zo'n wonder van energie efficiëntie dat nooit echt grootschalig is gefabriceerd. Je kon er destijds over lezen in ons klantenmagazine. De investering staat onder 'Global Cooling' nog steeds in onze boeken. De bank is er niet rijk van geworden. Hoeft ook niet, want de duurzaam bankieren betekent soms ook je nek uitsteken. En Global Cooling doet nog steeds goed werk. Inderdaad Richard, zover zitten de ASN Bank en jij dus niet van elkaar af. Kijk wat die Stirling motor betreft maar eens op de ruimte in.. Het zal je zeker aanspreken. Alleen is ruimtevaart nou weer een terrein waar de ASN Bank niet gauw in zal vliegen.
Experimenteren kunnen we sowieso beter aan wetenschappers in hun aardse laboratoria overlaten. En als ze mogelijk nuttig werk doen is er vast wel een overheidspotje dat ze kunnen aanspreken. Geeft de EU bijvoorbeeld geen miljarden euri's uit aan een experimentele kernfusiereactor? Hé alweer een linkje naar de ASN Bank: Spaarmotief december 2006, zie pagina 18.. Als we tenslotte weer terug zijn bij techniek en water, dan wil de ASN Foundation soms ook een handje helpen met geefgeld, zie bijvoorbeeld Clean Water Now!. En wat te denken van deze website? Je kunt je wereldideeën er prima op kwijt en je kan er nog een leuke prijs mee winnen ook. Het houdt ons ook lekker scherp. Ja, zelfs de marketing van de ASN Bank evolueert door... Langzaam maar zeker betreden we allemaal de wereld van morgen. Blijf enthousiast, blijf je verwonderen, blijf meedoen! - Geplaatst op dinsdag 15 juli 2008 16:58Beste Henk, Bij Essent vond ik iets over de Mobile Smart Grid van Essent en het toepassen van zout en zoetwater bij het opwekken van elektriciteit. Wellicht dat je dat bedoeld. Overigens vind ik dat minder spectaculair dan het maken van waterstof op het moment dat je het nodig hebt. Hoewel die techniek ook niet nieuw is, want in feite wordt al waterstof geproduceerd als een ouderwetse loodaccu wordt opgeladen, dus hier is ook geen sprake van SF-wetenschap. Mij lijkt toepassing van lokaal geproduceerde waterstof op termijn slimmer dan steeds weer accu's moeten laden. Mij lijkt een combinatie van beiden het meest ideaal. Ik ben met je eens dat je van een bank niet kan verwachten in dit soort ideeen te investeren, omdat je altijd met politieke wil en onwil hebt te maken. Dat maakt het altijd kwetsbaar.
- Geplaatst op zondag 27 juli 2008 15:32Afgezien dat de motor op water niet werkt, en de motor op waterstof niet helpt omdat waterstof geen beschikbare brandstof is, is er nóg een serieus probleem met alternatieve 'groene' brandstoffen.
Stel dat we er werkelijk een vinden: een energiebron die zo goed als niks kost, en, voorzover we weten, onbeperkt voorradig is en het milieu niet bevuilt. Wat gebeurt er dan? Alle energiebesparingsmaatregelen de deur uit; verspillen is goedkoper dan besparen! Ramen open en verwarming aan! Waarom lopen als je met de auto kan? Het kost toch allemaal niks!
En dat gaat dan verder. Iedereen zijn eigen privé jet! We gaan wonen in de Sahara, met een een aironditioner die buiten op onze tuin blaast om hem groen te houden. Met de privé jet naar ons werk in New York, dan even shoppen in Milaan en dan nog even naar Siberië om naar de zonsondergang te kijken. Het kan niet op. Ons energieverbruik zal verduizendvoudigen, ja vermiljoenvoudigen. Lang leve de lol, de luiheid, en de verspilling!
En hoe lang gaat dat door? Precies zolang totdat die onuitputtelijke energiebron, bij een intensief genoeg gebruik, toch niet onuitputtelijk blijkt te zijn. Of, tot er toch nadelige milieu-effecten worden gevonden, die voorheen, bij een lager gebruik, helemaal niet aan de orde waren. En dan zijn we weer precies in dezelfde situatie als nu. Dan moet er weer bespaard worden, maar moet de levensstandaard dan terug omlaag? Dan zegt natuurlijk iedereen dat we onmogelijk terug kunnen naar dat 'stenen tijdperk' van het begin van de 21e eeuw, toen we 'slechts' een paar keer per jaar met het vliegtuig op vakantie gingen!
Nee, zolang we niet leren om onze energiehonger uit eigen kracht te beheersen, zullen we altijd tegen de natuurlijke grenzen aan lopen. Ongeacht of je auto op olie, water of lucht loopt.
Wie niet uitkijkt, loopt vroeg of laat met zijn kop tegen de muur.
Actuele discussies

sporting for women
door: TieNBontesnet verhuisd was ik een periode gestopt met sport. Dat was niet zo goed voor me; frustraties kon ik even niet afreageren. Dan heb ik het vooral over m…
Steun de digitale weggeefwinkel
door: jantje paasmanWeggeefwinkels vind je overal in het land in kraakpanden . Met het kraakverbod dreigt ook het doek te vallen voor deze mens enmiljeu vriendelijke o…
Toekomst investering.nl
door: Toekomst investering.nlwww.toekomstinvestering.nl/node/98 Geïnteresseerd in actuele duurzame ontwikkelingen? Neem dan een kijkje op onze website. Start een forumonderwerp…
Toekomst investering.nl
door: Toekomst investering.nlwww.toekomstinvestering.nl Geïnteresseerd in actuele duurzame ontwikkelingen? Neem dan een kijkje op onze website. Start een forumonderwerp een du…
Lekker niksen op vakantie!
door: Piet SprengersEn wat gaan we deze vakantie doen? Leker niksen stel ik voor. Vooruit, eerst wel nog even dat reisje naar die niks-plek maar dan is het afgelopen. Goe…
ecostoffen
door: ellen willinkMijn naam is verbonden aan het project Volonte Entree. Waar ik naar op zoek ben is een goed werkende groothandel in Ecologische stoffen. Wie kan mij h…
Ecostoffen
door: yooWie kan mij helpen met het vinden van leveranciers van ecostoffen, en heeft daar ook ervaring mee. Dit i.v.b. met mijn project Volonte Entree.Petitie Nieuwe Energie
door: Ester JansenKom even pimpen voor een burgerinitiatief voor nieuwe energie Nederland kan en moet voor 2050 helemaal overstappen op hernieuwbare energie. Er zijn a…
Deel jouw Duurzame Tips!
door: Frank RozendaalVoor de Wereld van Morgen staat open voor initiatiefnemers met goede ideeën. Ideeën die de wereld een stukje beter en eerlijker maken. In het dageli…
Opzetten van een website energiezuinig inkopen en koken
door: Martien PietersBeste geïnteresseerden in een betere wereld, Op dit moment ben ik bezig om de voorbereidingen te maken om een serie publicaties te schrijven over o.a…
Met wie heb jij altijd al eens een bakkie willen doen?
door: Stichting MeleyaUit onderzoek (Novum) blijkt dat als mensen met een bekende Nederlander koffie konden drinken, kiest 40 procent van de vrouwen voor Marco Borsato, man…
Aandacht voor Sudan
door: Floor2Schreeuw mee. De situatie in Sudan is nog steeds schrijnend, maar de media blijven stil. Jij kunt daar wat aan doen. Scream for Sudan! Maak zoveel mog…
"Mijn klanten vragen waarom de vis naar verf smaakt"
door: SubmarineDe Regenmakers - het groene verzet in China Uitzending: 15 maart 2010, ca. 20.55 uur op Nederland 2 (VPRO/Tegenlicht) Documentaire ´De Regen…
Oikocredit
door: Coen ZuidemaOnder Ontwikkelngssamenwerking zou Oikocredit wel eens genoemd kunnen worden. Oikocredit werkt hard aan de wereld van morgen. Het is een internationa…
Feit: als iedereen gratis werkt is alles gratis.
door: Symon VisserIk ben een denker en ik denk Vaak na over het probleem dat er sterven door armoede mensen in deze wereld en over het probleem dat binnen een aantal ja…
Natuur kopen?
door: RedactieNatuurmonumenten kocht vandaag de 100.000e hectare natuur. Uit het ANP bericht elders op de site: "In 1906 kocht natuurbeschermer Jac P. Thijsse …
Investeren in China
door: ASN BankGouden bergen worden beloofd aan wie investeert in Chinese bedrijven. Voor een deel is dat terecht. China heeft een van de snelst groeiende economieën…
H2O auto's NU!!!
door: pompelmoneAlle technologie is er waarom niet. Liever gister dan vandaag. De gevolgen zijn rampzalig als er nu niet wordt gehandeld!!! De auto is er! http://…
Wil de laatste vis het licht uitdoen?
door: ASN Bank'Eet vaker vis', adviseert het Voedingscentrum, maar visconsumptie heeft ook een keerzijde. Wereldwijd vangen we veel te veel vis. Gaan we z…
Stom op Google's project 10^100
door: krispijnGoogle heeft een tijd geleden het project 10^100 (10 tot de 100ste) gelanceerd. Het idee er achter is dat er nog nooit zoveel informatie beschikbaar i…
