Dit onderwerp heeft 2 reacties, en bestaat uit 1 pagina.
De laatste reactie is geplaatst op 04-02-2010 09:49.
De winnende duurzame voornemens zijn...
- Geplaatst op woensdag 03 februari 2010 10:052 reactiesStuur je duurzame voornemen in en win een Face This T-shirt. Zo begonnen wij dit nieuwe jaar en we werden overspoeld met grappige, praktische en originele voornemens.

De keuze voor de winnaars was lastig, maar dit zijn ze:
1. Rob Molenkamp gaat kleine, gekleurde stickers ontwerpen met verschillende wattages. De meeste mensen weten niet hoeveel stroom een stofzuiger of koffiezetapparaat gebruikt. Met Robs stickers kun je dat meteen zien. Zo beseft de gebruiker waar energieverspilling vandaan komt.
2. Ben Gerritsen heeft een goed plan: ‘voor een duurzame wereld begin ik met het recyclen van mijn verstand’.
3. Matthieu Schwitzner gaat zoveel mogelijk reclamedoeken recyclen tot mooie gebruiksvoorwerpen.
4. R. te Brummelstroete doet het geweldige Face This T-shirt nooit meer uit. Moet je nagaan hoeveel machinewassen je daarmee uitspaart! Hartstikke duurzaam.
5. Annemarie Louwerse gaat zelf minder gebruikmaken van de buurtauto, maar gaat mensen met een eigen auto enthousiast maken om de buurtauto juist wel te gebruiken.
6. Carola van Aken heeft een romantisch voornemen. Als ze in bad gaat, vraagt ze haar parner mee; allebei schoon en warm, slechts één keer een bad gevuld.
7. Anja Spaninks heeft veel contact met kinderen. Met het T-shirt aan gaat zij kinderen vertellen over het werk van Face This.
8. Emma Meulensteen (7 jaar) – maakt van elke winterdag een warmetruiendag.
Alle acht de winnaars krijgen een Face This T-shirt thuisgestuurd.Deze blog posting is geschreven door Redactie
De redactie van VoordeWereldvanMorgen, blogt, twittert en belt er de hele dag op los. We interviewen deskundigen over actuele thema's, we bedenken acties voor de leden en volgen initiatiefnemers van duurzame projecten. Wil je iets aan ons kwijt? Mail dan naar team@voordewereldvanmorgen.nl.
Reacties
- Geplaatst op woensdag 03 februari 2010 17:46Wat een waanzinnig mooie, leuke en slimme voornemens voor 2010! VDWVM bedankt voor deze leuke actie en hopelijk wordt het voor iedereen op dit platform een inspirerend 2010! En voor iedereen die een shirt (gewonnen heeft): vanaf 14 februari zitten wij in Indonesie om met de opbrengst van de shirts het schoolgebouw te renoveren. Op www.facethis.nl houden we een blogje bij...
Terima kasih!
Face This - Geplaatst op donderdag 04 februari 2010 09:49Gefeliciteerd allemaal met deze mooie voornemens. En succes met de uitvoering ervan!
De winnende duurzame voornemens zijn...
Meer van deze auteur

Stichting Face This heeft prachtige nieuwe collectie
woensdag 18 augustus 2010 17:030 reacties
ASN Bank Wereldprijs update (4)
vrijdag 23 juli 2010 13:350 reacties
De ASN Bank Weekprijs gaat deze week naar ...
vrijdag 23 juli 2010 11:490 reacties
De weekwinnaar van de Wereldprijs - We Beat The Mountain
dinsdag 20 juli 2010 15:330 reacties
De weekwinnaar van de Wereldprijs Tibet Arts & Handicraft
vrijdag 9 juli 2010 12:460 reacties
Met kerst een groene pc in de winkel
dinsdag 6 juli 2010 14:010 reacties
En de weekwinnaar is ......
vrijdag 2 juli 2010 13:430 reacties
Weekwinnaar ASN Bank Wereldprijs – Plantaardig Maandag
woensdag 30 juni 2010 15:380 reacties
Face This presenteert nieuwe collectie tijdens Haute Schoolt
maandag 28 juni 2010 12:330 reacties
Laatste Repair Café van het seizoen
vrijdag 25 juni 2010 11:580 reacties
Meest gelezen blogs

Achter de Schermen (wk 29) – Nog meer nieuwe…
(6845 keer bekeken)
Achter de Schermen (wk 27) – Glimp van de ni…
(1457 keer bekeken)
Interview met Mette te Velde, Stawberry Earth
(629 keer bekeken)
Overal geld voor duurzame ondernemers
(572 keer bekeken)
YFM organiseert de vierde Eat-In Meat the Veggies
(571 keer bekeken)
Achter de Schermen (wk 30/31) - Mijlpaal! Ruim 20.…
(566 keer bekeken)
It all starts with.... Treemagotchi
(551 keer bekeken)
Gewoon Duurzaam pakt de weekprijs!
(526 keer bekeken)
Interview met SOS Talent, winnaar van de…
(317 keer bekeken)
LLowLab - hoe krijg je LowLands 100% duurzaam?
(279 keer bekeken)
